Przejdź do treści

Obowiązek informacyjny

Do czego wykorzystamy Twoje dane?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Maciej Łukasz Skoczylas zameldowany w Puławach 24-100 przy ul. Poprzecznej 15. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z podaniem danych w formularzu kontaktowym.

1. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: info@usuwaniekamienia.pl
2. Dane osobowe przetwarzane są w celu kontaktu i prezentacji oferty dotyczącej urządzeń Lapis-Ex oraz usługi montażu.
3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do momentu kontaktu bezpośredniego (mail, telefon, SMS, fax, komunikatory internetowe). 
4. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą usunięte z bazy Administratora w ciągu 3 dni roboczych.
5. Podanie danych jest dobrowolne.
6. Twoje dane osobowe nie zostaną przekazane innym podmiotom.
7 . Jako administrator Twoich danych, zapewniam Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
 
UsuwanieKamienia.pl - Przewiń do góry